Kandidátne listiny preberajú na miestnych úradoch v nedeľu do polnoci

Ilustračné foto Foto: TASR/Radovan Stoklasa

Bratislava 20. septembra (TASR) - Termínu pre podávanie kandidátnych listín pre novembrové komunálne voľby sa prispôsobili aj úrady bratislavských samospráv. Väčšina z nich bude kandidátky preberať v priebehu nedele (21. 9.), v niektorých väčších mestských častiach bude zapisovateľ miestnej volebnej komisie k dispozícii aj v sobotu (20. 9.).

Takúto možnosť poskytujú miestne úrady v Petržalke, kde možno kandidátne listiny odovzdať v sobotu medzi 08.00 až 16.00 h, rovnako v Starom Meste i v Ružinove, v oboch prípadoch medzi 12.00 h - 17.00 h.

V nedeľu (21. 9.) budú úrady pre tých, ktorí chcú odovzdať kandidátne listiny, otvorené až do polnoci, zväčša od popoludňajších hodín. V Devínskej Novej Vsi bude možné podať kandidátne listiny v nedeľu už od 08.00 h.

V menších mestských častiach ako Lamač či Záhorská Bystrica uvádzajú aj telefónne číslo zapisovateľa miestnej volebnej komisie, s ktorým je možné dohodnúť v stanovenom intervale presný čas odovzdania kandidátnej listiny.

Presné informácie majú mestské časti na svojich webových stránkach.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.