Nová predajňa LG v Bory Mall

Nová predajňa LG v Bory Mall Foto: LG

Bratislava 6. decembra (OTS) - V pondelok 8. decembra bude slávnostne otvorená prvá špecializovaná predajňa LG na Slovensku, za účasti konateľa spoločnosti Andrea Shop, s.r.o. a zároveň majiteľa predajne LG - pána Františka Vangela a zástupcov spoločnosti LG.

Predajňu nájdete na 1. nadzemnom podlaží v nákupnom centre Bory Mall. Predajňa ponúkne kompletný sortiment značky LG. Pripravené sú zaujímavé uvádzacie ceny, darčeky k nákupu ale aj predĺžená záruka až na 3 roky k vybraným televízorom. V značkovej predajni LG budú dostupné rôzne produkty od bielej techniky, cez prémiové televízory, mobilné telefóny až po klimatizácie a široký výber príslušenstva. V ponuke nebudú chýbať horúce novinky ako napríklad ULTRA HD 4K TV s uhlopriečkou viac ako 2 metre.

Nákup v predajni LG bude pohodlný a komfortný aj vďaka odbornému poradenstvu profesionálne školených predavačov.

Navyše - od 8. – 20. decembra 2014 môžete v predajni LG nakúpiť výhodne vianočné darčeky na splátky s 0 % navýšením! LG – Pre radosť!

Aktuálne informácie nájdete aj na FB stránke - LG Bory Mall

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.