Francúzske Tornádo zavíta do Bratislavy

Vychádzajúcu slovenskú hviezdu K-1 Ivana Pavleho preverí začiatkom decembra nebezpečný francúzsky knokauter Gaetan Sautron Foto: Hanuman Cup 24

Bratislava 5. decembra (OTS) - Tradičné podujatie sa uskutoční 5. decembra v Športovej hale PKO v Bratislave. Pre divákov je pripravených 12 zápasov v thajskom boxe, kickboxe podľa pravidiel K-1 a na svoje si prídu aj fanúšikovia MMA či ženských súbojov. V hlavnom dueli večera sa predstaví Ivan Pavle, hviezda usporiadateľského klubu Hanuman Gym Bratislava, ktorý zvedie súboj s niekoľkonásobným šampiónom Francúzska v K1 a Muay Thai Gaetanom Sautronom.

Bojovník z „krajiny galského kohúta“ sa môže pochváliť skvelou bilanciou 32 víťazstiev z 38 zápasov, 23 triumfov navyše dosiahol pred uplynutím časového limitu. Vo svojich zápasoch vsádza predovšetkým na začiatky duelov, svojich protivníkov sa snaží silovo prevalcovať, prezývka „Tornádo“ preto nikoho neprekvapí.

Ešte len dvadsaťročný Pavle sa už v mladom veku zaradil medzi širšiu európsku špičku, na konte má 28 víťazstiev a iba dve prehry, ktoré utŕžil ešte ako amatér. Medzi profesionálmi ešte neprehral a hoci má už v zbierke niekoľko cenných skalpov, Sautron bude jedným z najťažších súperov práve pre jeho agresívny štýl boja. Pavle i Sautron sú skutočné ťažké váhy a v ringu sa tak stretne vyše 220 kilogramov živej váhy.

Súpera z Francúzska bude mať aj ďalší bratislavský talent Marko Novák, ktorý si zmeria sily so Sidim Diallom, taktiež niekoľkonásobným šampiónom svojej krajiny s výbornou bilanciou 41 víťazstiev z 52 zápasov. Okrem týchto duelov uvidia diváci aj ďalších skvelých bojovníkov. Mená ako Michal Halada, Daniel Hromek, Barnabas Szucs, Jakub Benko, Richard Genda, Andrej Šimkulič či Michal Peczár sú zárukou kvality. Atmosféra v PKO je vždy výborná a bola by preto škoda nechať si ujsť takto kvalitne obsadený turnaj.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.