Lara Fabian dostala pozvanie na Bratislavský hrad

Lara Fabian sa v Bratislave predstaví začiatkom júna 2015 Foto: Petr Klapper

Bratislava 18. mája (OTS) - Speváčka dostala pozvanie na jeho prehliadku spojenú s oboznámením sa s históriou mesta od samotného predsedu parlamentu pána Petra Pellegriniho. Popri svojom náročnom programe v Bratislave si nájde čas, aby si hrad pozrela a veľmi sa na prehliadku teší.

Lara Fabian, vlastným menom Lara Sophie Katy Crokaert je belgicko-talianska frankofónna speváčka známa svojou charakteristickou prácou s hlasom. Okrem angličtiny spieva po francúzsky, taliansky, španielsky a všetkými týmito jazykmi plynulo hovorí. Naspievala skladby aj v portugalčine a v roku 1988 vydala nemeckú verziu piesne Croire (Glaub) napriek tomu, že ani jedným z týchto jazykov nehovorí. Predala vyše 12 miliónov nosičov a nahrávacie spoločnosti a niektoré médiá o nej hovoria ako o novej Celine Dion.

Lara počas svojej strmej kariéry spolupracovala s mnohými svetovo uznávanými umelcami ako Celine Dion, Sheryl Crowe, Robbie Williamsom, Alanis Morissette, ale taktiež so Stevenom Spielbergom, ktorému naspievala soundtrack k filmu A. I. Umelá inteligencia. Niekoľkokrát sa jej podarilo vypredať tie najznámejšie koncertné haly ako sú Carnegie Hall, či Bercy.

Diváci celého sveta na jej tvorbe obdivujú práve kombináciu popu, šanzónu, world music, jazzu, či klasickej hudby. Diváci na živých koncertoch ocenia zo všetkého najviac, keď Lara Fabian na chvíľu odloží mikrofón a spieva bez neho, pretože jej hlas žiadnu podporu techniky nepotrebuje.

V Aegon aréne (NTC) v Bratislave sa už 3. júna môžete tešiť na jej najväčšie hity ako sú Je t’aime, Adagio, Tout, I will love again alebo Je suis Malade.

Veríme, že sa bratislavský koncert Lary Fabian stane pre všetkých divákov tým najkrajším hudobným zážitkom roku 2015.

Dátum a miesto konania:
3. jún 2015, Aegon Arena-NTC - ulica Odbojárov, Bratislava Slovensko
Vstupenky ešte stále práve v predaji v sieti Ticketportal alebo na stránkach www.ticketportal.sk

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.