V noci horel rodinný dom v Novom Tekove aj murovaná budova v Nitre

Ilustračné foto. Foto: TASR

Nitra 1. júla (TASR) – V obci Nový Tekov v okrese Levice horel v noci nadnes rodinný dom. Požiar vypukol približne o 2. hodine, pravdepodobne vznikol od zapálenej sviečky. V čase požiaru sa v dome nachádzala 30-ročná žena, ktorá aj privolala pomoc. "Pri požiari neutrpela žiadne zranenia. Vzniknutá škoda bola predbežne vyčíslená na 30.000 eur," informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Božena Bruchterová.

Presná príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre zločin poškodzovania cudzej veci.

Krátko pred 2. hodinou v noci vypukol požiar aj na Vašinovej ulici v Nitre. Horela murovaná budova, v ktorej boli zaparkované dve vozidlá. Škoda doposiaľ nebola vyčíslená. Pri požiari nikto neutrpel zranenie. Presná príčina požiaru je v štádiu vyšetrovania.

V obci Dvory nad Žitavou v okrese Nové Zámky zhorelo v utorok 30. júna na poli z doposiaľ nezistených príčin 750 balíkov slamy. Škoda bola predbežne vyčíslená na 25.000 eur. Polícia skutok vyšetruje ako prečin poškodzovania cudzej veci.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.