TÝŽDEŇ NA WEBE: Nový hit speváčky Adele si zobrali na mušku komici

TÝŽDEŇ NA WEBE: Nový hit speváčky Adele si zobrali na mušku komici Foto: Tablet.TV

Bratislava 10. novembra (TABLET.TV) - Snáď ani nie je klip, o ktorom by sa v súčasnosti hovorilo viac než o klipe britskej speváčky Adele. Snímka Hello si od 22. októbra získala takmer 300 miliónov videní! Bolo len otázkou času, kedy napríklad Lionel zavolá Adele, aby ju pozdravil. Videoklip dostal najnovšie aj rozprávanú podobu, a to vďaka britskému prírodovedcovi, moderátorovi Davidovi Attenboroughovi. Ani Američania nezaostávajú. Aj komička Ellen DeGeneresová skúsila Adele zavolať.

Tržby Facebooku sa opäť zvýšili. Prispeli k tomu noví užívatelia a vyššie príjmy z reklamy. Čistý zisk siete za tri mesiace do konca septembra vzrástol o 11 %, a to na približne 819 milióna eur. Sieť mala na konci septembra viac než jeden a pol miliardy aktívnych užívateľov.

Do Vianoc nám zostáva viac ako mesiac, a tak sme si povedali, že je to už vhodný čas na dojemné vianočné videá. Tak napríklad Muža na mesiaci si od piateho novembra pozrelo takmer 10 miliónov ľudí.


TYZDEN NA WEBE by terazmedia

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.