DHL Parcel spustila sobotné doručovanie bez zbytočných príplatkov

DHL Parcel spustila sobotné doručovanie bez zbytočných príplatkov Foto: DHL Parcel

Bratislava 19. novembra (OTS) - Doručovateľské spoločnosti využívali sobotné doručovanie vždy len ako doplnkovú službou. Tá bola vždy spoplatnená nad rámec a využívaná len v nevyhnutných prípadoch. DHL Parcel sa to rozhodlo zmeniť. Od 7. novembra 2015 funguje služba, vďaka ktorej vám kuriér prinesie balíček aj v sobotu po celom území Slovenska a najmä bez rozdielu v cene Už žiadne príplatky!

Firmy získajú výhodu pred konkurenciou
Cieľom sobotného doručovania je, aby slovenské firmy mohli posielať tovar svojim klientom, či zákazníkom aj v sobotu, pričom nezaplatia ani o cent viac, v porovnaní s bežnými službami. Práve tým chceme napomáhať slovenským firmám lepšie plánovať logistiku a rozvíjať ich biznis,“ informuje o spustení novej služby Richard Bebjak z DHL Parcel Slovensko. Sobotné doručovanie tak firmám môže za týchto podmienok priniesť podstatný náskok pred konkurenciou.

DHL Parcel spustila sobotné doručovanie bez zbytočných príplatkov Foto: DHL Parcel

Zákazníkov potešíme aj cez víkend
Slovenský zákazník je častejšie zastihnuteľný cez víkend ako počas týždňa. Napriek tomu boli služby sobotného doručovania na našom území využívané len v nevyhnutných prípadoch. DHL Parcel Slovensko očakáva rapídnu zmenu. „Spoločnostiam, ako sú napríklad aj eshopy pomôže táto služba doručovať tovar rýchlejšie, zastihnúť zákazníka doma a najmä pred Vianocami stihnúť všetky dodania objednaných darčekov,“ hovorí Richard Bebjak z DHL Parcel Slovensko.

Sobotné doručovanie sa tak vďaka DHL Parcel zaradí medzi štandardné doručovateľské služby. Tým to ale zďaleka nekončí. V najbližšom období sa na Slovensku môžeme tešiť aj na doručenie cez ParcelShopy alebo pripravovanú medzinárodnú službu vrátenia tovaru, či hodnotenia služieb zákazníkmi.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.