Nepoznáte tohto muža? Lúpil v bytovke na Mýtnej ulici v Bratislave

Bratislavskí policajti vyšetrujú okolnosti lúpeže v bytovke na Mýtnej ulici v Bratislave a na verejnosť sa obracajú so žiadosťou o pomoc pri stotožnení jedného muža. Foto: TASR - KR PZ v Bratislave

Bratislava 26. novembra (TASR) - Bratislavskí policajti vyšetrujú okolnosti lúpeže v bytovke na Mýtnej ulici v Bratislave a na verejnosť sa obracajú so žiadosťou o pomoc pri stotožnení jedného muža. TASR informovala Tatiana Kurucová, bratislavská policajná hovorkyňa.

"K lúpeži došlo dňa 13. novembra v čase od 11.00 h do 11.15 h na prízemí spoločných priestorov bytového domu na Mýtnej ulici v Bratislave. Obeťou je 89-ročný muž, ktorý prišiel po násilnom konaní dosiaľ neznámeho páchateľa o finančnú hotovosť vo výške 700 eur," uviedla Kurucová.

V súvislosti s objasňovaním lúpežného prepadnutia polícia pátra po totožnosti muža vo veku 30-40 rokov, strednej postavy, ktorý je vysoký približne 175 centimetrov. Oblečenú mal sivú bundu, tmavé rifle, obuté tenisky výraznej žlto-zelenej farby, na hlave mal červenú šiltovku vpredu s vyšívaným bielym polmesiacom a hviezdou a vzadu s vyšívaným nápisom.

"Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby, k jej súčasnému pohybu či pobytu, oznámte na čísle polície 158, alebo tak môžete urobiť osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení," dodala Kurucová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.