Tu sa budú Bratislavčania korčuľovať zadarmo

Tu sa budú Bratislavčania korčuľovať zadarmo Foto: Bory Mall

Bratislava 27. novembra (OTS) - Všetci návštevníci nákupného centra Bory Mall sa už od soboty 28. 11. budú korčuľovať do sýtosti.

Zimné radovánky na ľade si budete môcť užiť vy či vaše deti na ľadovej ploche, ktorá sa nachádza priamo pod holým nebom vedľa Runway Cafe v Bory Mall, kde natrafíte aj na chutné občerstvenie. Samozrejmosťou je aj požičovňa korčúľ, ako inak, zdarma.

Ochutnávajte a vyhrajte!
Posledný mesiac v tomto roku vám bude naozaj chutiť. Stačí si prísť užiť vianočné nákupy na to správne miesto a darčeky si možno nájdete ešte skôr, ako pod vianočným stromčekom. Stretnite v Bory Mall Sladkú hliadku, vezmite si koláčik šťastia a zahryznite do sladkej výhry alebo si odneste originálne prianie. Hlavná cena – LED televízor Samsung poteší aj tých najnáročnejších.

Advent plný zábavy a nápadov
Zabudnite na nudného Mikuláša. Mikulášsky víkend v Bory Mall prinesie vám a vašim deťom zábavu a kopec inšpirácií od šéfkuchára Lukáša Dörnhöfera. Ten vám predstaví sladké dobroty, ktoré ste doteraz poznali možno iba z obrázkov. Nezabudnuteľné zážitky spestrí aj šľahačková vojna, ktorú doma radšej neskúšajte.

Strieborný víkend sa bude v Bory Mall niesť v znamení Najkrajších tort, ktoré si zaslúžia zlato! Pomôžte Kamile Magálovej a Justinovi Topoľskému 12. decembra vybrať tú Najkrajšiu tortu od tridsiatich cukrárov. Jeden z návštevníkov a hlasujúcich si tiež odnesie zvolenú tortu na svoj štedrovečerný stôl. Ochutnajte najzdravšie a najchutnejšie cukrárenské výrobky a zažite skutočné sladké a veselé Vianoce s našou tortou na vašom štedrovečernom stole.

Na nákupy s osobným šoférom
Zaregistrujte sa v aplikácii UBER a prvú jazdu máte zdarma. Navyše, ak v Bory Mall nakúpite v daný deň nad 99 Eur, dostanete po predložený pokladničných dokladov na Infopulte kupón na jazdu v maximálnej hodnote 10 €, čo je v prípade plynulej premávky až 25 km.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.