Cestári hľadajú dodávateľa dopravného značenia za 5,8 milióna eur

Ilustračná snímka Foto: TASR/Štefan Puškáš

Bratislava 29. decembra (TASR) - Slovenská správa ciest (SSC) chce nakúpiť zvislé dopravné značenie a dopravné zariadenia na cesty I. triedy. Cenu za zákazku odhadujú cestári vo výške 5,8 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení súťaže, ktoré bolo zverejnené vo vestníku verejného obstarávania. Záujemcovia môžu SSC predkladať ponuky do 5. februára budúceho roku. Kritériom pre výber víťaza bude najnižšia cena a v tendri sa použije elektronická aukcia.

Predmetom zákazky je dodávka, demontáž, montáž, servis a osadenie zvislých dopravných značiek a dopravných zariadení. Pod dopravnými zariadeniami sa pritom myslia smerové stĺpiky, LED dopravné gombíky a ich riadiace jednotky, merače rýchlosti, merače teploty a ich príslušenstvo.

Súčasťou dodávky budú aj servisné práce na týchto technologických zariadeniach. Zákazka je určená pre cesty I. triedy v správe SSC v Banskej Bystrici, Žiline a v Bratislave na dobu troch rokov. Dodávka nebude spolufinancovaná z eurofondov.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.