Polícia pátra po Pavlovi Minárechovi z Drietomy a jeho dcére Natálii

Na snímke hľadaný 33-ročný Pavol Minárech z Drietomy. Foto: TASR - KR PZ Trenčín

Drietoma 29. decembra (TASR) - Policajti z Trenčína žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po 33-ročnom Pavlovi Minárechovi z Drietomy (okres Trenčín) a nezvestnej dvojročnej Natálii Minárechovej z Rožňavy. "Pavol Minárech marí výkon predbežného opatrenia vydaného Okresným súdom v Rožňave, ktorým bola maloletá Natália zverená do osobnej starostlivosti matky a on sa ako jej otec mohol s ňou stýkať každý nepárny týždeň," informoval dnes TASR trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička.

Na snímke nezvestná 2-ročná Natália Minárechová z Rožňavy. Foto: TASR - KR PZ Trenčín

"Hľadaný si ešte 4. decembra v Rožňave prevzal svoju maloletú dcéru od matky, odišiel s ňou do Drietomy a doposiaľ ju nevrátil. Muž matke odopiera akýkoľvek kontakt s dieťaťom, pričom sa nezdržiava v mieste trvalého pobytu a nie je známy jeho súčasný pobyt," uviedol Kudlička. Ako doplnil, na základe uvedených skutočností vydal Okresný súd v Rožňave na hľadaného Pavla Minárecha príkaz na zatknutie. "Akékoľvek informácie o pohybe či pobyte hľadaného a nezvestnej môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar alebo na bezplatnú policajnú linku 158," vyzval.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.