Políca hľadá svedkov fyzického napadnutia v centre Bratislavy

Ilustračné foto Foto: TASR

Bratislava 30. decembra (TASR) – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po neznámom násilníkovi, ktorý v centre Bratislavy počas predchádzajúceho víkendu napadol a zranil 25-ročného muža. Ten sa bude zo zranení liečiť šesť až osem týždňov.

Skutok sa stal v noci zo soboty na nedeľu (26. - 27.12.) na Ventúrskej ulici v Bratislave. "Agresor spôsobil obeti podľa predbežnej lekárskej správy zlomeninu ľavej očnice, čeľustnej dutiny a zlomeninu členka na pravej nohe," informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Tatiana Kurucová.

Polícia privíta svedecké výpovede, ktoré by jej pomohli objasniť okolnosti prípadu. Svedecké informácie možno oznámiť osobne na Okresnom riaditeľstve PZ v Bratislave I so sídlom na Sasinkovej ulici č. 23 v Bratislave, prípadne telefonicky na čísle 09610 31 155, alebo na bezplatnom čísle linky 158.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.