Strechu na mestskej plavárni opravia za takmer 60.000 eur

Plaváreň, ilustračné foto Foto: www.rimava.sk

Handlová 8. júla (TASR) - Strecha na mestskej plavárni v Handlovej prejde opravou. Investícia do rekonštrukcie predstavuje takmer 60.000 eur a samospráva ju bude hradiť z rozpočtu mesta.

Strechu na Plavárni mesta Handlová opravia, vrátane jej spádového zateplenia, a to v časti nad šatňami a prevádzkovými priestormi, nad šatňami detského bazéna a nad strojovňou, informovala pred časom hovorkyňa radnice Viktória Moravčíková Timurová.

Ako vyplýva zo zmluvy o dielo, ktorú zverejnila samospráva na webovom sídle mesta, dodávateľom prác bude na základe výsledku verejnej súťaže spoločnosť G-AMSI, s.r.o., so sídlom v Prievidzi, ktorá zákazku zrealizuje za 58.473,60 eura vrátane dane z pridanej hodnoty (DPH), respektíve 48.728 eur bez DPH. Handlová pritom pôvodne predpokladala, že za opravu strechy zaplatí 49.760 eur bez DPH. Celé dielo by mala firma dokončiť do 31. augusta tohto roka.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.