Šťastlivec stavil 8,40 na svoje čísla a vyhral vyše milióna eur

Ilustračné foto Foto: TIPOS

Bratislava 15. augusta (TASR) - V žrebovaní hry LOTO padli v nedeľu 14. augusta jackpoty v oboch ťahoch hry. V prvom ťahu padol jackpot v hodnote 435.016 eura a v druhom ťahu v hodnote 1.049.269 eura. TASR o tom informoval hovorca národnej lotériovej spoločnosti TIPOS Rastislav Čépe.

Výherca jackpotu z prvého ťahu uzatvoril svoju stávku v Banskobystrickom kraji a podľa hovorcu sa spoliehal na náhodný výber čísiel. "K stávke na tri náhodné tipy – stĺpce si priplatil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Jeho vklad do hry bol 2,80 eura," priblížil Čépe.

Hráč, ktorý mal šťastie v druhom ťahu hry, uzatvoril svoju stávku v Trnavskom kraji a podľa hovorcu sa spoľahol na svoje čísla. Na tikete vyplnil desať hracích polí – stĺpcov a priplatil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER. "Jeho vklad do hry bol 8,40 eura," podotkol Čépe.

Hráč s touto stávkou sa podľa jeho slov zúčastnil aj hry o SUPERjackpot, avšak v doplnkovej hre JOKER neuhádol posledné dve číslice z vyžrebovaného šesťčíslia. "Ak by sa mu to podarilo, tak by vyhral vyše desať miliónov eur," uviedol hovorca. To, že padnú v jednom žrebovaní oba lotové jackpoty nedochádza často. Spoločnosť TIPOS doteraz eviduje osem takýchto žrebovaní.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.