Gyömbér má nalomenú ihlicu, no verí, že si na jeseň ešte zahrá

Slovenský futbalový reprezentant Norbert Gyömbér Foto: TASR

Pescara 20. septembra (TASR) - Prekliata pravačka, slovenský futbalový reprezentant Norbert Gyömbér pre nalomenú ihlicu na nej bude nútene absentovať niekoľko týždňov. Zadák nováčika talianskej Serie A Delfina Pescara uviedol pre web jeho zastupiteľskej agentúry csm-agency, že napriek tejto nepríjemnosti si chce na jeseň ešte zahrať v súťažnom zápase.

Na pravej nohe mal 24-ročný obranca už zlomený členok aj palec. Jej nové zranenie utrpel v ligovom zápase s Laziom Rím. Prvé informácie hovorili o jeho 45-dňovej absencii. "Ani neviem, čo mám povedať. Na pravačke som mal zlomený členok, zlomený palec a teraz aj ihlicu. Mám iba dlahu. Snáď o mesiac budem späť. Verím, že ešte na jeseň budem späť na ihrisku," povedal kmeňový hráč AS Rím, ktorý je v Pescare na ročnom hosťovaní.

Gyömbér si pôvodne myslel, že dostal len klasického "koňara", podrobnejšie lekárske testy ale preukázali nalomenie ihlice. Určite tak nestihne októbrový kvalifikačný dvojzápas Slovákov v boji o MS 2018 proti Slovinsku a Škótsku. "Myslel som si, že to bude iba obyčajný koňar. Bohužiaľ, mám nalomenú ihlicu. Mám šťastie v nešťastí. Keby to bolo úplne zlomené, tak by som musel ísť na operáciu a musel by som vynechať pol roka," dodal.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.