Údajná milenka Brada Pitta prezradila, kto je otcom dieťaťa

Na snímke francúzska herečka Marion Cotillardová a Brad Pitt počas scény z filmu Allied. Angelina Jolieová podala žiadosť o rozvod s Bradom Pittom. Foto: TASR/AP

Los Angeles 22. septembra (TASR) - Francúzska herečka Marion Cotillardová dnes prostredníctvom sociálnej siete Instagrame oznámila, že je tehotná. Otcom dieťaťa je jej dlhoročný partner, francúzsky herec Guillaume Canet, s ktorým už má syna - päťročného Marcela.

Cotillardová sa súčasne dôrazne ohradila proti tvrdeniam, že práve ona spôsobila rozpad manželstva Angeliny Jolieovej a Brada Pitta. Napísala, že pred mnohými rokmi "stretla muža svojho života, otca nášho syna a druhého očakávaného dieťaťa".

"Je to moja láska, môj najlepší priateľ a jediné, čo potrebujem," uviedla.

Súčasne vyjadrila nádej, že Joliová a Pitt nájdu v ťažkom období svojho života pokoj. Médiám a hejterom, "ktorí tak ľahko vynášajú súdy, odkázala, že im želá 'skoré uzdravenie'".

Koncom novembra sa v kinách objaví film Allied od režiséra Roberta Zemeckisa, v ktorom v hlavných úlohách hrajú Pitt i Cotillardová. Tento film svojou záplatkou pripomína snímku Pán a pani Smithovci, pri ktorého nakrúcaní v roku 2004 sa Pitt zoznámil s Jolieovou.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.