Začal sa medzinárodný veľtrh nábytku MODDOM

Archívna snímka Foto: TASR

Bratislava 12. októbra (TASR) - V areáli bratislavskej Incheby sa začal dnes Medzinárodný veľtrh nábytku, doplnkov a interiérového dizajnu - MODDOM. Na ploche 20.000 štvorcových metrov vystavuje vyše 220 vystavovateľov zo Slovenska, Česka, Indie, Maďarska, Pakistanu, Poľska, Srbska, Talianska a Ukrajiny.

Na výstavisku sa sústredil nábytok do celého interiéru. Expozície s veľkým výberom kožených i textilných sedačiek, kuchyne od slovenských i zahraničných výrobcov, nábytok do obývacích izieb a spální, dizajnové svietidlá, koberce, drevené podlahy, krby, nábytok a doplnky z exotického dreva, domáce spotrebiče, sauny, záhradný nábytok a množstvo ďalších exponátov.

Tento rok sa návštevníci môžu tešiť aj na bohatú ponuku postelí a matracov rôznych štýlov a cenových kategórií. Keďže človek zhruba tretinu svojho života prespí, je dôležité, aby postele, a najmä matrace, spĺňali prísne kritériá. Záujemcovia budú môcť porovnať ponuku viacerých výrobcov a poradiť sa s odborníkmi o tom, ktoré riešenie je pre nich najvýhodnejšie.

Veľtrh MODDOM ukazuje, že domáca produkcia nábytku je nielen zárukou vysokej kvality, ale vďaka dizajnovému spracovaniu dokáže konkurovať aj renomovaným zahraničným výrobcom. Slovenské firmy ponúkajú kvalitný nábytok do celého interiéru, drevený nábytok z borovicového a dubového masívu, kuchyne a nábytok na mieru, exkluzívne krbové vložky a pece, sauny a infrakabíny na mieru.

Na veľtrhu sa môžu inšpirovať nielen návštevníci, ktorí hľadajú nový nábytok, ale i ľudia, ktorí majú doma staré kúsky a nechcú sa ich vzdať. Renovácia dokáže starý nábytok zmeniť na nepoznanie a vdýchnuť mu nový život, a práve renovované kúsky budú môcť návštevníci na veľtrhu vidieť a porovnať ich s pôvodným stavom. Navyše, každý deň sa môžu tešiť na ukážku renovácie a oboznámiť sa s technikami "prerábky".

Veľtrh MODDOM tradične doplní sprievodná výstava výtvarného umenia ART, ktorá predstaví umelecké diela na spríjemnenie a dotvorenie interiéru. MODDOM s výstavou ART je otvorený do 16. októbra od 10.00 do 19.00 h, v posledný deň do 17.00 h.

TASR informovala Martina Macková, hovorkyňa Incheby.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.