Kúpele Lúčky modernizovali pred zimnou sezónou

Ilustračné foto z kúpeľov. Foto: kupele-lucky.sk

Lúčky 14. decembra (TASR) - Kvalitu poskytovaných služieb v Kúpeľoch Lúčky na Liptove počas aktuálnej sezóny zvyšuje nová budova Breza. Nachádza sa v nej jedáleň či kancelárske priestory, no turistov poteší najmä lyžiareň vybavená systémom na sušenie a dezinfekciu lyžiarok. Niekoľkomesačná výstavba novej budovy si vyžiadala viac ako jeden milión eur.

Dôvodom pre zmeny je podľa vedenia kúpeľov fakt, že počas predchádzajúcej zimnej sezóny tvorili až 25 percent všetkých klientov práve lyžiari využívajúci lyžiarske pobytové balíky. "Lyžiareň s uzamykateľnými stojanmi pre 80 ľudí je pre ubytovaných klientov dostupná úplne zadarmo. Táto služba nebýva pre kúpele typická. Lyžiari tak môžu čas, ktorý doteraz venovali údržbe svojho lyžiarskeho výstroja, vymeniť za relax a regeneráciu," prezradila riaditeľka kúpeľov Anastázia Mičková.

Kúpele spájajú s lyžiarskym strediskom Jasná Nízke Tatry počas zimy bezplatné linky Aqua & Ski busov. Do strediska Malinô Brdo v Ružomberku sa zase lyžiari z Lúčok dostanú svojimi autami za 20 minút. Ďalšou novinkou zimnej turistickej sezóny v Lúčkach sú aj nové procedúry s antistresovými a regeneračnými účinkami.

Ako doplnila Slávka Medveďová, obchodno-ekonomická námestníčka kúpeľov, dolnoliptáci sa neustále snažia zlepšovať kvalitu poskytovaných služieb. "Práve preto budeme v novej jedálni podávať od nového roka stravu počas celého dňa formou bufetových stolov. Donedávna sme totiž podávali formou bufetov len raňajky, odteraz to budú už aj obedy a večere. Dobrou správou pre našich klientov je, že to nijako neovplyvňuje ceny pobytov," vysvetlila Medveďová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.