Spolu robíme zo sveta lepšie miesto

Bratislava 23. decembra (OTS) - Chceli sme aby sa deti mali kde hrať, preto sme postavili detské ihriská. Desať ihrísk Žihadielok v mestách, ktoré ste vybrali Vy.

Foto: Lidl

Mysleli sme na budúcnosť a rozhodli sme sa obnoviť slovenské lesy. V roku 2016 sme vďaka Vám v Lidl lese vysadili stromček s poradovým číslom 500 000.

Foto: Lidl

Chceli sme robiť veľké veci, preto sme kúpili prístroje na záchranu predčasne narodených detí. S Vašou pomocou sme obdarovali všetkých 52 slovenských pôrodníc, ktoré umožňujú bezplatný pôrod.

Foto: Lidl

Vysnívali sme si bezpečnejší svet pre naše deti a rozhodli sme sa venovať im knižky o dopravnej výchove. Stopätnásťtisíc knižiek pre všetkých druhákov a tretiakov na základných školách.

Foto: Lidl

Chceli sme, aby si deti mohli vyskúšať dopravné situácie, preto sme Slovenskému Červenému krížu darovali mobilné ihriská.

Foto: Lidl

Uvedomili sme si, že žiaci potrebujú špičkové športové a vzdelávacie pomôcky. Vďaka Vašim nákupom sme podporili desiatky základných škôl v mestách kde pôsobíme.

Foto: Lidl

V roku 2016 sme podporili zodpovedné projekty v hodnote viac ako 2 000 000 €. Spolu robíme zo sveta lepšie miesto.

Lidl v roku 2015 podporil zodpovedné projekty v hodnote 860 000€ Foto: Lidl

Ďakujeme za Vašu priazeň, v prieskume verejnej mienky ste nás označili za Najdôveryhodnejšiu značku v kategórií predajca potravín.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.