Futbal: Poliaci zverejnili ceny vstupeniek, na skupinu od 3,40 eur

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Bratislava 29. decembra (TASR) - Organizátori futbalových majstrovstiev Európy do 21 rokov v roku 2017 v Poľsku zverejnili ceny vstupeniek na jednotlivé stretnutia. Na turnaji budú štartovať aj mladí Slováci, ktorých v A-skupine vyzvú domáci Poliaci, Angličania a obhajcovia zo Švédska.

Podľa informácie na webe Slovenského futbalového zväzu (SFZ) predaj vstupeniek pre širokú verejnosť sa začne 15. februára 2017. Podrobnejšie informácie sú dostupné na oficiálnej web stránke šampionátu www.u21poland.com (zatiaľ iba v poľskom jazyku-pozn.).

Predaj vstupeniek bude prebiehať prostredníctvom oficiálneho predajcu vstupeniek šampionátu www.kupbilet.pls (informácie sú na stránke zatiaľ iba v poľskom jazyku-pozn.). V ponuke budú špeciálne ponuky, tzv. balíky pre rôzne skupiny záujemcov o vstupenky.

Vstupenky na každom štadióne sú rozdelené do dvoch kategórií: 1. kategória: hlavné (pozdĺžne) tribúny, resp. 2. kategória: tribúny za bránami.

Ceny vstupeniek začínajú od 15 poľských zlotých (cca 3,4 eur).

skupiny:

1. kategória 25 PLN (5,70 eur), 2. kategória 15 PLN (3,40 eur)

semifinále:

1. kategória 30 PLN (6,81 eur), 2. kategória 20 PLN (4,54 eur)

finále:

1. kategória 40 PLN (9,10 eur), 2. kategória 25 PLN (5,70 eur)

/pozn.: cena je za jednu vstupenku/

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.