Rezort financií hľadá audítora, odhaduje, že zaplatí 2,8 mil. eur

Ilustračné foto Foto: TASR

Bratislava 30. augusta (TASR) - Ministerstvo financií (MF) SR hľadá poskytovateľa audítorských služieb. Rezort už vypísal tender, ktorý je zverejnený vo vestníku verejného obstarávania. Odhadovaná hodnota zákazky je 2,82 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Ako uviedlo MF SR, predmetom zákazky je poskytnutie audítorských služieb pri overovaní vzorky operácií na základe vykázaných výdavkov v rámci čerpania finančných prostriedkov z operačných programov financovaných z Európskych štrukturálnych a investičných fondov. "Predmet zákazky bude financovaný z rozpočtových prostriedkov verejného obstarávateľa a finančných prostriedkov Európskej únie z príslušných projektov technickej pomoci verejného obstarávateľa," priblížilo vo vestníku MF SR.

O víťazovi súťaže rozhodne cena a bude s ním uzatvorená rámcová dohoda. V tendri nebude použitá elektronická aukcia. Záujemcovia môžu svoje ponuky predkladať do 4. októbra tohto roka.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.