Pri STREĽBE v Petržalke asi muž zabil ženu, potom seba: Rozhodne pitva

Snímka z miesta nešťastia Foto: TASR Pavol Zachar

Bratislava 23. januára (TASR) - Polícia vyšetruje prípad pondelkovej (22.1.) streľby na Rovniankovej ulici v bratislavskej Petržalke, pri ktorej zomreli 23-ročná žena a 26-ročný muž. Informovala o tom bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Podľa polície sa možno zatiaľ iba domnievať, že muž zavraždil svoju družku a následne otočil zbraň proti sebe. "To, čo sa presne stalo, preukáže dnešná pitva," píše polícia na sociálnej sieti Facebook. Informuje tam tiež, že skúma aj motív činu. "Našťastie, polročné dieťa páru prežilo," dopĺňa polícia.

Mihalíková v tlačovej správe pre médiá uviedla, že na mieste činu zaistila polícia krátku strelnú zbraň, ktorú mal 26-ročný muž v legálnej držbe. Vyšetrovateľ začal v tomto prípade trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy a zločinu zabitia.

"S prihliadnutím na štádium trestného konania, bližšie informácie k prípadu v súčasnosti nie je možné poskytnúť. Akonáhle to procesná situácia umožní, budeme verejnosť o prípade informovať,"
doplnila Mihalíková.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.