Centrum Handlovej bude vo štvrtok bez elektrickej energie

Ilustračné foto Foto: TASR

Handlová 11. apríla (TASR) - V centre Handlovej bude vo štvrtok 12. apríla od 7.30 do 13.30 h prerušená distribúcia elektrickej energie. V obmedzenom režime tak budú fungovať viaceré mestské organizácie, informovala TASR hovorkyňa mesta Jana Paulínyová.

"K odstávke elektrickej energie v centre mesta Stredoslovenskou distribučnou dôjde z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy. Čas odstávky môže byť mierne upravený v závislosti od priebehu prác," uviedla Paulínyová.

Bez elektrickej energie zostane mestský úrad, podnikateľský inkubátor, dom kultúry, mestská knižnica, ale i obchodné prevádzky v obchodnom dome vrátane banky a prevádzka zmrzliny pri mestskom úrade.

Mestské organizácie budú počas odstávky poskytovať služby v obmedzenom režime, podnikateľský inkubátor v tento deň svoje služby nebude poskytovať vôbec. "Samospráva v tejto súvislosti žiada obyvateľov o trpezlivosť pri vybavovaní stránok, nakoľko dôjde k obmedzenému výkonu služieb v mestských organizáciách, ktoré sú závislé na spracovaní v elektronickej podobe, napríklad na úrade v oblasti daní a poplatkov," ozrejmila hovorkyňa mesta.

Odstávka elektrickej energie sa nedotkne 35. zasadnutia mestského zastupiteľstva, ktoré sa začne o 14.00 h. Na ňom budú mestskí poslanci voliť hlavného kontrolóra mesta.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.