Advokátovi v kauze tehotnej Češky Evy T. Z. podpálili auto

Na snímke vpravo Eva T. Z. Foto: TASR/Štefan Puškáš

Bratislava 22. augusta (TASR) - Advokátovi Viliamovi Parákovi (38), ktorý obhajuje aj tehotnú podnikateľku Evu Zámečníkovú (32), obvinenú z prípravy vraždy manžela, niekto podpálil mercedes. Uvádza to webový portál čas.sk.

Ako ďalej informuje, páchateľ sa s tým nebabral. Stačilo pätnásť minút, kým stálo auto v stredu v noci (20. 8.) na parkovisku pri prírodnom kúpalisku Zelená voda. Rozbil okno, auto polial horľavinou a podpálil. V. Parák podpálenie auta potvrdil.

Obhajca Viliam Parák pracoval v posledných týždňoch na dvoch veľkých prípadoch. Prvým bol prípad znásilnenia štyroch mladých dievčat. Kým jeho klientom Romanovi Č. (26) a Martinovi N. (23) pôvodne hrozilo až pätnásť rokov za mrežami, napokon dostal každý len štyri roky. Teraz sa venuje prípadu Evy Zámečníkovej (32). Češka, ktorá sa na Slovensku vydala za vojaka a nasťahovala sa k nemu do domu v Chocholnej, je obžalovaná z objednania vraždy manžela. Je vo vysokom štádiu tehotenstva a momentálne sa rozhoduje o tom či bude rodiť na slobode, alebo za mrežami, približuje portál čas.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.