Rodiny cez Tesco Potraviny domov objednávajú školské potreby

Bratislava 5. septembra (OTS) - Ceruzky, perá, zošity, batohy či pravítka sú najčastejšie objednávanými školskými potrebami začiatkom školského roka cez službu Tesco Potraviny domov. Rodiačia tak pripravia svoje detičky do školy za pár minút. ,,Najžiadanejšími pomôckami sú všetky výrobky so známymi rozprávkovými a filmovými postavičkami pre najmenších školáčikov. V tomto období pravidelne zažívame najväčší nápor objednávok. Rodičia si totiž zväčša povinnosti spojené s nákupom školských potrieb nechávajú na poslednú chvíľu, čo je aj pochopiteľné kvôli prázdninovému programu. Preto najmä mladé rozcestované rodiny čoraz viac na nákup školských pomôcok využívajú donáškovú službu Tesco Potraviny domov a všetko si objednajú z pohodlia domova,“ uviedla Katarína Tokárová, E-commerce manažérka TESCO Stores SR.

Novinkou je, že nákup cez www.tesco.sk/potravinydomov teraz zákazníkom uľahčuje aj prehľadnejšie a jednoduchšie vyhľadávanie napríklad podľa čísla potrebného zošitu, ktoré vpíšu do vyhľadávača a vložia do nákupného vozíka. Kompletnú ponuku, viac ako 800 produktov určených veľkým či malým školákom, zákazníci nájdu aj v samostatnom oddelení Späť do školy.

Do 14. septembra 2014 môžu zákazníci Tesco Potraviny domov využiť ešte stále prebiehajúcu akciu na dovoz všetkého tovaru prostredníctvom služby Tesco Potraviny domov v zníženej cene od 1,49 eura. Služba Klikni & Vyzdvihni je tiež zadarmo, čím zákazníci ušetria 1,99 eura.

V porovnaní s minulým rokom oveľa viac zaznamenávame online zákazníkov najmä z regiónov Košíc či Nitry, kde pôsobíme už viac ako rok a darí sa nám tu oslovovať čoraz viac nových, lojálnych a spokojných zákazníkov. A taktiež darčeky, ktoré získavajú pri takomto nákupe, ich zakaždým potešia,“ uviedla Katarína Tokárová.

Ako doplnila, ľudia si čoraz viac začínajú vážiť svoj voľný čas, ktorý chcú venovať svojim blízkym a Tesco im ho touto formou privezie až k dverám. „Očakávame, že ľudia začnú online formou realizovať aj menšie, týždňové nákupy,“ doplnila Katarína Tokárová.

Ako funguje služba Tesco Potraviny domov a Klikni &Vyzdvihni?

Foto: Tesco

- Služba Tesco Potraviny domov funguje vo vyše 90 lokalitách na Slovensku – a to v Bratislave, Malackách, Košiciach, Prešove, Nitre, Trnave, Hlohovci, Leopoldove, Šali a Galante a v širokom okolí týchto miest. Službu môže využívať vyše 1,5 milióna ľudí.
- Zákazník si pohodlne doma po registrácii cez webstránku tesco.sk/potravinydomov vytvorí nákupný zoznam z vyše 21-tisíc výrobkov – chladené, mrazené a trvanlivé potraviny, drogéria, vybraný priemyselný tovar.
- Zvolí si čas dovozu, ktorý mu vyhovuje. K dispozícii má 7 dní v týždni, 2-hodinové časy rozvozu medzi 8.00 hod. a 22.00 hod. (na nasledujúci deň alebo až do troch týždňov).
- Nákup zákazníkovi privezú špeciálne zaškolení pracovníci domov až k dverám.
- Svoj nákup si môže zákazník vyzdvihnúť aj osobne pri predajni denne od 8.00 do 22.00 hod. Stačí pri tvorení nákupného zoznamu tesco.sk/potravinydomov zvoliť možnosť Klikni & Vyzdvihni. (Služba funguje pri hypermarketoch – Tesco Extra Bratislava Zlaté piesky, Petržalka, Košice a Tesco Nitra).
- Zákazník si môže vybrať z dvoch spôsobov úhrady: platbu vopred cez internet alebo kartou pri prevzatí tovaru.
- Ceny tovarov sú rovnaké ako v hypermarkete v deň prevzatia nákupu vrátane akcií.
- Služba dovozu tovaru Potraviny domov stojí od 2,49 € do 3,99 €, služba Klikni & Vyzdvihni stojí 1,99 €. Počas leta až do 14. septembra 2014 je cena dovozu od 1,49 € a služba Klikni & Vyzdvihni je zadarmo.
- Služba ponúka dopravu zdarma aj pre zdravotne ťažko postihnutých (ZŤP) zákazníkov, ak cena ich nákupu presiahne 20 eur.
- Pokiaľ náhodou nie je niektorá položka z nákupného zoznamu zákazníka k dispozícii, vyberie pracovník vhodnú náhradu. Záleží iba na zákazníkovi, či sa pre túto alternatívu rozhodne alebo ju odmietne.
- Počas prípravy a rozvozu tovaru je neustále dodržiavaná a kontrolovaná stanovená teplota tovaru.

Ako služba funguje, si môžete pozrieť aj tu:

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.