RegioJet spustil predaj lístkov na vlaky do Košíc

Železničný dopravca spoločnosť RegioJet predstavil v Košiciach 8. októbra 2014 nový designový vagón RegioJet – Astra. Foto: TASR/František Iván

Bratislava 26. novembra (TASR) - Český dopravca RegioJet spustil predaj cestovných lístkov na vlaky, ktoré začne od 14. decembra vypravovať na trase z Bratislavy cez Žilinu do Košíc. Podľa hovorkyne spoločnosti Petry Novákovej si ich môžu ľudia kúpiť na internetovej stránke dopravcu či na pobočkách RegioJet a Student Agency.

Vlaky RegioJet budú na trase jazdiť trikrát denne tam a späť. Z Bratislavy budú mať odchody o 5.50 h, o 11.50 h a o 17.50 h. Naopak, z Košíc budú denne štartovať o 5.17 h, o 11.17 h a o 17.17 h.

Spoje do Košíc bude dopravca vypravovať na komerčnej báze, teda bez dotácie od štátu. Spoločnosť pritom už v súčasnosti prevádzkuje železničnú dopravu na trase z Bratislavy do Komárna. Tieto spoje ale fungujú so štátnou dotáciou.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.