Meeting i relaxácia: Zlínsky kraj je skvelou voľbou

Zlín Foto: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Bratislava 4. novembra (OTS) - Krajské mesto Zlín je už svojou podnikateľskou podstatou, ktorá se opiera o tradície z nedávnej éry batizmu, predurčené k efektívnym a inšpirujúcim stretnutiam.

Tiež neďaleké kúpeľné mesto Luhačovice je oprávnene vyhľadávaným miestom konania konferencií, kongresov a firemných akcií. Ponuka mimoriadne kvalitného ubytovania, špičkovej gastronómie, relaxačných a zážitkových aktivít a konferenčných sál až pre 450 osôb v spojení s rozmaznávajúcou starostlivosťou, sú hlavnými devízami tejto lokality. Konalo sa tu napríklad stretnutie ministrov práce a sociálnych vecí EÚ počas českého predsedníctva v Rade Európskej únie.

Kompletné služby pri organizovaní konferencií, kongresov, školení i nápaditých teambuildingových akcií ponúkajú tiež wellness hotely v nedotknutej prírode horského masívu Beskydy. Napríklad rezort Valachy vo Veľkých Karloviciach má vo dvoch kvalitných hoteloch celkovú kapacitu až 200 lôžok a 6 plne vybavených konferenčných miestností, z ktorých najväčšia pojme až 250 osôb. Podobne hotely v Rožnove pod Radhoštem vedia firemnej klientele ponúknuť komplexné služby. Možnosti striedania pracovnej záťaže s aktívnym oddychom a relaxáciou robia z Beskýd atraktívnu lokalitu.

Zlínsky kraj je neprekonateľný aj v ponuke sprievodných programov. Adrenalínové zážitky v podobe letu horúcovzdušným balónom, jazdy na horských kolobežkách či zoskoku padákom alebo naopak, pokojná plavba loďou po Baťovom kanáli. Aj návšteva vínnej pivničky, či ochutnávka tradičnej gastronómie alebo možno živý folklór môžu byť súčasťou vášho firemného podujatia.

Poznajte Zlínsky kraj, región plný rozmanitosti.

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy
East Moravia Convention Bureau

ulice J. A. Bati 5520
CZ - 761 90 Zlín
tel.: +420 577 043 903, kongresy(@)vychodni-morava.cz
www.eastmoravia.com
www.vychodni-morava.cz

Zámok Zlín Foto: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.