Letná komédia Blended opäť spojila Drew Barrymore a Adama Sandlera

Drew Barrymore Foto: TASR/AP Photo

Bratislava 3. júla (TASR) - Do slovenských kín dnes prichádza letná komédia Blended v hlavných úlohách s Adamom Sandlerom a Drew Barrymore. Tento film v réžii Franka Coraciho, je v poradí už treťou komédiou, v ktorej si herecké hviezdy spolu zahrali. Diváci ich mohli vidieť v romantických snímkach 50x a stále po prvý raz a Pieseň pre nevestu.

Tentoraz stvárňujú single rodičov. Po katastrofálnom rande na slepo sa slobodní rodičia Lauren (Drew Barrymore) a Jim (Adam Sandler) zhodnú iba na jednej veci - už nikdy nechcú jeden druhého vidieť. Obaja sa však rozhodnú, že spolu s deťmi prežijú dokonalú rodinnú dovolenku. Ich nadšenie opadne vo chvíli, keď zistia, že apartmán v luxusnom africkom safari rezorte budú po celý týždeň obývať spoločne. Vo filme ďalej účinkujú Bella Thorne, Terry Crews, Joel McHale, Wendi McLendon-Covey, Chelsea Handler, Kevin Nealon a iní.

"Tento film je o skutočnom živote, o rodine a láske a dennodenných starostiach a radostiach, ktorými si v manželstvách a pri deťoch všetci prechádzame," uviedla k snímke Drew Barrymore, herečka, ktorú publikum obľubuje už viac ako tri dekády, ale aj úspešná producentka vlastnej spoločnosti Flower Films. Barrymore vo filmovom priemysle debutovala ako päťročná v roku 1980 v science fiction thrilleri Altered States. Preslávil ju však výkon v kinohite Stevena Spielberga E. T. z roku 1982.

Blended prináša do slovenskej kinodistribúcie Continental film.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.