Johnny Depp sa zranil v Austrálii

Johnny Depp Foto: TASR/AP Photo

Sydney/New York 11. marca (TASR) - Americký herec Johnny Depp sa cez víkend zranil v Austrálii, kde nakrúcajú piatu časť filmu Piráti Karibiku (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) s očakávanou premiérou v roku 2017. Informácie priniesol server Variety.com.

Predstaviteľ piráta Jacka Sparrowa neutrpel zranenie pri samotnom nakrúcaní snímky. Musí sa však vrátiť naspäť do Spojených štátov, aby mohol podstúpiť operáciu bližšie nešpecifikovaného zranenia.

Hercova neprítomnosť v Austrálii podľa informácií Variety.com neovplyvní nakrúcanie pokračovania filmovej ságy, nakoľko štáb dočasne vynechá scény, v ktorých účinkuje Johnny Depp.

Nakrúcanie piatej časti Pirátov Karibiku sa začalo minulý týždeň a tvorcovia napriek Deppovmu zraneniu neočakávajú odloženie svetovej premiéry, ktorú ohlásili na 7. júla 2017.

Štvrtá časť filmovej ságy - Piráti Karibiku 4: V neznámych vodách - zarobila viac ako jednu miliardu amerických dolárov.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR



Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.