Rezort financií zaplatí za elektronické služby 31.982 eur bez DPH

Ilustračné foto Foto: TASR/Lukáš Valentovič

Bratislava 6. augusta (TASR) - Ministerstvu financií (MF) SR bude poskytovať elektronické komunikačné služby spoločnosť Orange Slovensko. Rezort financií celkovo za tieto služby zaplatí 31.982,92 eura bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia o výsledku súťaže zverejnenom vo vestníku verejného obstarávania.

"Predmetom zákazky je zriadenie a poskytovanie komplexnej, bezpečnej a ekonomicky výhodnej elektronickej komunikačnej služby, to znamená hlasové volania, SMS, MMS, internetové pripojenie v mobile, internetové pripojenie do dátových modemov a tabletov, či nákup nových koncových zariadení," uvádza sa vo vestníku s tým, že ministerstvo nakupuje služby pre Úrad vlády SR a Správu finančnej kontroly v Bratislave.

Rezort financií si v tendri vyberal z dvoch ponúk. O víťazovi súťaže rozhodla najnižšia cena. Nebola pritom použitá elektronická aukcia.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.