GINO PARADISE Bešeňová sa preskáče do leta

Foto: GINO PARADISE Bešeňová

Bešeňová 3. júla (OTS) - Skvelá nálada, šport a zábava, to všetko v sobotu 5.júla.

GINO PARADISE Bešeňová sa do leta doslova preskáče. Už túto sobotu 5. Júla sa bude v areáli hromadne skákať - jumpovať na trampolínkach. Jumping - šport plný zábavy a eufórie, ktorý spaľuje tuky a posilňuje problémové partie tela. Podstatou tohto aeróbneho cvičenia sú skoky, či balansovanie na pružnom výplete malej trampolíny. Počas hodiny Jumpingu je možné spáliť až 1000 kcal.

Celý deň budú jumperov hodinami Jumpingu sprevádzať profesionálni inštruktori: Lucia Lajčiaková, Lucia Iváková, Petra Janigová, Zuzana Feltovičová, Katarína Kuncová, Róbert Klopstock a ďalší.

AJ toto leto čaká všetkých v GINO PARADISE Bešeňová jedinečný program. V júli sa bude v areáli zumbovať, odohrá sa turnaj v plážovom volejbale, a okrem toho prídu známe slovenské osobnosti predviesť modely Ivety Haasovej na Art fashion show. V auguste prídu do areálu najkrajšie fitnessky, extrémne športy, Majk Spirit, Lady Mel a opäť známe osobnosti. Počas celého leta sa o zábavu postará profesionálny animačný tím. A to najlepšie nakoniec, celé leto sa súťaží o auto na víkend a o skvelé ceny.
Viac na www.ginoparadise.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.